Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS TUF RTX 5060 Ti 16GB graafikakaart
571,51 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1437217
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5060 Ti | CUDA cores 4608 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 128 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | TUF-RTX5060TI-O16G GAMING |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 4608 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Illumination | Yes |
| Kaal | 1.15 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.14 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01039 |
| Üksuse kasti laius | 0.225 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.425 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 62 mm |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1.6 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 133.5 mm |
| Pikkus | 302 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 550 W |
| Mudel | TUF-RTX5060TI-O16G-GAMING |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2692 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88 mm |
| Pakendi sügavus | 227 mm |
| NPU jõudlus kuni | 759 TOPs |
| Mälu ribalaius (max) | 28 GB/s |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Pakendi laius | 421 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.91 kg |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2662 MHz |
| Piltide arv | 3.1 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 €