Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS TUF Radeon RX 9060 XT 16GB graafikakaart
470,35 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1440213
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
AMD | Graphics processor Radeon RX 9060 XT | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 2xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | TUF-RX9060XT-O16G-GAMING |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Illumination | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kaal | 941 g |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.77 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009798 |
| Üksuse kasti laius | 0.087 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.401 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.232 |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 8-pin |
| Vooprotsessorid | 2048 |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 2 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9060 XT |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 304 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 550 W |
| Mudel | TUF-RX9060XT-O16G-GAMING |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 3320 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 3 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.56 kg |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 €