Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS TUF Gaming A15 sülearvuti Ryzen 7 16GB 512GB RTX 3050 must
899,00 € Algne hind oli: 899,00 €.662,00 €Current price is: 662,00 €.
Tarne
TUF | Gaming A15 | AMD Ryzen™ 7 | 7445HS | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Black | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 3050 | 4 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 740M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.3 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NR0JF7-M00FB0 |
| L2 cache | 6 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 9 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 180 W |
| Laius | 359 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 2.3 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | DTS Audio Processing |
| USB Type-C laadimisport | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 48 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.84 |
| Ühik arvutatud maht | 0.014 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 62.5% |
| Värvi nimi | Graphite Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Sügavus | 256 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 1-zone RGB |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 2.28 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.45 cm |
| Protsessori sagedus | 3.55 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | Gaming A15 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Protsessori mudel | 7445HS |
| Toiteadapteri tünni pistik | 6.0 mm |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | TUF |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 740M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.7 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | sRGB |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus NSLS085BLACK 10-17 tolli
● Laost otsas25,87 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 €