Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS RTX 5070 Ti 16GB valge graafikakaart
955,30 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1443850
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 Ti | CUDA cores 8960 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 2xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 8960 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Illumination | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.59 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0083 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.42 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.23 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | White |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 62.5 mm |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 140 mm |
| Pikkus | 329 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 850 W |
| Mudel | TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2588 MHz |
| Pakendi kõrgus | 87 mm |
| Pakendi sügavus | 226 mm |
| NPU jõudlus kuni | 1406 TOPs |
| Mälu ribalaius (max) | 28 GB/s |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2610 MHz |
| Piltide arv | 3.125 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 €