Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS ROG Crosshair X870E Extreme emaplaat
806,04 €
Tarne
AMD X870E | Extended ATX | Audio 7.1 channels | CPU AMD | Socket Socket AM5 | Series AMD Ryzen 7000 Series/AMD Ryzen 8000 Series/AMD Ryzen 9000 Series | Supported memory types DDR5-SDRAM | 4xNumber of memory slots | Memory slots type DIMM | Supported storage drive interfaces M.2,SATA III,SlimSAS | 8xUSB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2xUSB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2xEthernet LAN (RJ-45) ports | 1xHDMI ports quantity | Wi-Fi Yes | Bluetooth Yes | Antenna included Yes
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | ROG CROSSHAIR X870E EXTREME |
| Processor socket | Socket AM5 |
| RAID levels | 0, 1, 5, 10 |
| S/PDIF out port | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet interface type | 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 2 |
| 12 V toitepistik | Yes |
| 1. kõrgeima PCI Expressi põlvkonna M.2 | |
| 1. suurima M.2 võtme suurus | 22110 |
| 2. kõrgeima PCI Expressi põlvkonna M.2 | |
| Teine suurim M.2 võtme suurus | 2280 |
| 3. kõrgeima M.2 PCI Expressi põlvkonna | |
| 3. suurim M.2 võtme suurus | 22110 |
| 4. kõrgeima PCI Expressi põlvkonna M.2 | |
| 4. suurim M.2 võtme suurus | 22110 |
| 5. kõrgeima M.2 PCI Expressi põlvkonna | |
| 5. suurim M.2 võtme suurus | 22110 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| WiFi-AP antenni pesa | 1 |
| Laius | 305 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenn kaasas | Yes |
| ATX toitepistik (24-pin) | Yes |
| Heli kiip | Realtek ALC4082 |
| Heli väljundkanalid | 7.1 channels |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 pistikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2, 8 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) pistikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistikud | 2 |
| USB 2.0 pistikud | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.72 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02512 |
| Üksuse kasti laius | 0.325 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.385 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.125 |
| Puhverdamata mälu | Yes |
| BIOS mälu suurus | 512 Mbit |
| BIOS tüüp | UEFI AMI |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaablid kaasas | SATA |
| Kategooria kood | MBA |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud mäluseadme liidesed | M.2, SATA III, SlimSAS |
| Toetatud protsessori pesad | Socket AM5 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Ühilduv protsessori seeria | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Komponenti jaoks | PC |
| Emaplaadi vormitegur | Extended ATX |
| Toote värv | Black |
| RGB LED pin päis | Yes |
| Sügavus | 277 mm |
| CPU ventilaatori pistik | Yes |
| RAID tugi | Yes |
| Kaasas draiverid | Yes |
| EPS-toitepistik (8-kontaktiline) | Yes |
| Esipaneeli helipistik | Yes |
| Esipaneeli pistik | Yes |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mudel | ROG CROSSHAIR X870E EXTREME |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Emaplaadi kiibistiku perekond | AMD |
| Toetatud salvestusketaste arv | 10 |
| Korpuse ventilaatori pistikute arv | 2 |
| Protsessori tootja | AMD |
| SATA III pistikute arv | 4 |
| Maksimaalne sisemälu | 256 GB |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 5.66 kg |
| PS/2 portide arv | 1 |
| Emaplaadi kiibistik | AMD X870E |
| Pardal olev graafikakaart | No |
| Mälupesade tüüp | DIMM |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälupesade arv | 4 |
| M.2 (M) pesade arv | 5 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 €