Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS Pro WS W680-ACE server emaplaat (LGA1700)
443,29 €
Tarne
CPU Intel | Socket LGA 1700 | Series Intel® Celeron®/Intel® Core™ i5/Intel® Core™ i7/Intel® Core™ i9/Intel® Pentium® Gold | Supported memory types DDR5-SDRAM | 4xNumber of memory slots | Memory slots type DIMM | Supported storage drive interfaces M.2,NVMe,SATA III | 2xUSB 2.0 ports quantity | 4xUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1xUSB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1xUSB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2xEthernet LAN (RJ-45) ports | 1xVGA (D-Sub) ports quantity | 1xHDMI ports quantity | Intel W680 | ATX | Audio 7.1 channels | Weight 997 g
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRO WS W680-ACE |
| Processor socket | LGA 1700 |
| RAID levels | 0, 1, 5, 10 |
| Integrated SAS ports | 1 |
| Line-in | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 2 |
| 12 V toitepistik | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Laius | 305 mm |
| Kaal | 997 g |
| ATX toitepistik (24-pin) | Yes |
| Heli väljundkanalid | 7.1 channels |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kasutusjuhend | Yes |
| BIOS-i tagasi nupp | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) pistikud | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistikud | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 2.0 pistikud | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.81 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008186 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.345 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.275 |
| Puhverdamata mälu | Yes |
| BIOS mälu suurus | 256 Mbit |
| BIOS tüüp | UEFI AMI |
| TPM pistik | Yes |
| Thunderbolti päised | 1 |
| Kaablid kaasas | SATA |
| Kategooria kood | MBS |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud mäluseadme liidesed | M.2, NVMe, SATA III |
| Toetatud protsessori pesad | LGA 1700 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Ühilduv protsessori seeria | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Komponenti jaoks | PC |
| Emaplaadi vormitegur | ATX |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Passive |
| Sügavus | 244 mm |
| CPU ventilaatori pistik | Yes |
| SMP protsessorite maksimaalne arv | 1 |
| RAID tugi | Yes |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| EPS-toitepistik (8-kontaktiline) | Yes |
| Esipaneeli helipistik | Yes |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 50 mm |
| Mudel | 90MB1DZ0-M0EAY0 |
| Pakendi kõrgus | 76 mm |
| Pakendi sügavus | 266 mm |
| Emaplaadi kiibistiku perekond | Intel |
| Toetatud salvestusketaste arv | 11 |
| Korpuse ventilaatori pistikute arv | 3 |
| Mikrofon sees | Yes |
| Protsessori tootja | Intel |
| SATA III pistikute arv | 4 |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Pakendi laius | 331 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.18 kg |
| Emaplaadi kiibistik | Intel W680 |
| Pardal olev graafikakaart | No |
| Mälupesade tüüp | DIMM |
| Toiteallika tüübid | ATX |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| Toetatud kõvaketaste arv | 8 |
| COM-pistikute arv | 1 |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Välise seadme (Molex) toitepistikud (4-pin) | 1 |
| Mälupesade arv | 4 |
| M.2 (E) pesade arv | 1 |
| M.2 (M) pesade arv | 3 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 €