Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS PRIME RTX 5070 Ti 16GB graafikakaart
917,91 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433182
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 Ti | CUDA cores 8960 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRIME-RTX5070TI-O16G |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 8960 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Manual | Yes |
| Kaal | 1.17 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.99 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01032 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.41 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 306 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | PRIME-RTX5070TI-O16G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| NPU jõudlus kuni | 1406 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.82 kg |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 €