Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS Prime RTX 5060 Ti 16GB graafikakaart
557,85 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (8)
Tootekood: 1439138
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5060 Ti | CUDA cores 4608 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 128 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRIME-RTX5060TI-O16G |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 4608 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kaal | 898 g |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.78 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01003 |
| Üksuse kasti laius | 0.235 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.407 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.088 |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 8-pin |
| Vooprotsessorid | 4 |
| Toote värv | Multicolour |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 120 mm |
| Pikkus | 304 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 550 W |
| Mudel | PRIME-RTX5060TI-O16G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2617 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| NPU jõudlus kuni | 759 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.49 kg |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2647 MHz |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 €