Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS Prime Radeon RX 9070 XT 16GB graafikakaart
649,91 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1431948
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 XT | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRIME-RX9070XT-O16G |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Manual | Yes |
| Kaal | 1.16 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.93 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01011 |
| Üksuse kasti laius | 0.235 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.405 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 3x 8-pin |
| Vooprotsessorid | 4096 |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 XT |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 130 mm |
| Pikkus | 312 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | PRIME-RX9070XT-O16G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 3010 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.75 kg |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 €