Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS NUC 15 Pro arvutikomplekt Core 7
492,28 €
Tarne
Colour Black | Cooling Active | Product type Mini PC barebone | Processor family Intel Core 7 | Processor model 240H | Memory slots type SO-DIMM | 2xNumber of memory slots | On-board graphics card Yes | Intel® Graphics | Top Wi-Fi standard Wi-Fi 7 (802.11be) | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Bluetooth Yes | Power supply type External AC adapter | 120 W | Weight 600 g | RNUC15CRHC700002
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | RNUC15CRHC700002 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Internal memory installed | No |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 6.32 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 19 V |
| Laius | 117 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 600 g |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.64 |
| Ühik arvutatud maht | 0.005664 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | COK |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | SSD |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Mäludraivid on paigaldatud | No |
| Toetatud mälupulga suurused | M.2 |
| Salvestusseadme liides | M.2 |
| Toote värv | Black |
| Toote mudeli kood | RNUC15CRHC700002 |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 112 mm |
| Toiteallika tüüp | External AC adapter |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Toote netokaal | 0.6 |
| Graafikakaartide perekond | Intel |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 54 mm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 2.5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Mudel | NUC 15 Pro |
| Toote tüüp | Mini PC barebone |
| Toetatud salvestusketaste arv | 1 |
| Protsessori perekond | Intel Core 7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Protsessori mudel | 240H |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Mälupesade tüüp | SO-DIMM |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Graafikakaardi mudel | Intel Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 1.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core (Series 2) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 5.2 GHz |
| Toide | 120 W |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Mälupesade arv | 2 |
| Maksimaalne salvestusmaht | 8 TB |
Seotud tooted
-

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 €