Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS NUC 14 Pro Mini PC (Core Ultra 5)
430,46 €
Tarne
UCFF | Colour White | Cooling Active | Product type Mini PC barebone | Processor family Intel Core Ultra 5 | Processor model 125H | Memory slots type SO-DIMM | 2xNumber of memory slots | SSD form factor M.2 | On-board graphics card Yes | Intel Arc Graphics | Top Wi-Fi standard Wi-Fi 6E (802.11ax) | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Bluetooth Yes | Power supply type External AC adapter | 120 W | Weight 800 g | AC adapter included Yes | RNUC14RVSU500002I
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | RNUC14RVSU500002I |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Internal memory installed | No |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| WLAN-i kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Laius | 144 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 800 g |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB4 Gen 2x2 portide arve | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.64 |
| Ühik arvutatud maht | 0.005414 |
| Üksuse kasti laius | 0.175 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.15 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Soojuslik disainivõimsus (TDP) | 28 W |
| Kategooria kood | COK |
| Šassii tüüp | UCFF |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | SSD |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Toetatud mälu taktsagedus (max) | 5600 MHz |
| Mäludraivid on paigaldatud | No |
| Toetatud mälupulga suurused | M.2 |
| Salvestusseadme liides | PCI Express |
| Toote värv | White |
| Madala energiatarbega efektiivne südamikuga maksimaalne turbosagedus | 2.5 GHz |
| Toote mudeli kood | RNUC14RVSU500002I |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 112 mm |
| Toiteallika tüüp | External AC adapter |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Madala energiatarbega tõhusad südamikud | 2 |
| Toote netokaal | 0.6 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Graafikakaartide perekond | Intel |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 41 mm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Mudel | NUC 14 Pro+ |
| Toote tüüp | Mini PC barebone |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Protsessori mudel | 125H |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Mälupesade tüüp | SO-DIMM |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Madala energiatarbimisega efektiivne südamikuga baassagedus | 700 MHz |
| Graafikakaardi mudel | Intel Arc Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessori generatsioon | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.5 GHz |
| Toide | 120 W |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 18 |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälupesade arv | 2 |
Seotud tooted
-

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 €