Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
ASUS ExpertBook B5405CVA sülearvuti Core 5 16GB 256GB hall
625,00 €
Tarne
Slate | Grey | 12.4 ” | 2800 x 1752 pixels | AMOLED | 2.8 GHz | Memory 12 GB | Storage 512 GB | Card reader integrated Yes | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Platform Android | Weight 571 g
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | SM-X820NZAPEUB |
| Bluetooth | Yes |
| MIMO | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | E |
| EPREL Version Number | 4 |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Laius | 285.4 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 571 g |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Abistatud GPS (A-GPS) | Yes |
| Toetatud helivormingud | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Video salvestamine | Yes |
| Toetatud videovormingud | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Video jäädvustamise eraldusvõime (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Autofookus | Yes |
| Kasutaja mälu | 483.3 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| Aku mahutavus | 10090 mAh |
| Aku vastupidavus tsüklites | 2000 |
| Aku vastupidavus tsükli kohta | 4424 min |
| Kaasas aku | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.919 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001524 |
| Üksuse kasti laius | 0.205 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.305 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Bluetooth profililid | A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, OPP, PAN, PBP, TMAP |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Sirvimisaeg (Wi-Fi) | 11 h |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud puutepliiatsi hoiuruum | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | TPC |
| Värvi nimi | Moonstone Grey |
| Ühilduvus | Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Puutepliiats | Yes |
| Toote värv | Grey |
| Pidev video taasesitusaeg | 16 h |
| Eraldusvõime jäädvustamiskiirusel | 3840×2160@30fps |
| Sügavus | 5.6 mm |
| Kuva diagonaal | 31.5 cm (12.4") |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Seadme tüüp | Mobile tablet |
| Paneeli tüüp | AMOLED |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
| Ekraani värvide arv | 16 million colours |
| Ekraani eraldusvõime | 2800 x 1752 pixels |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | Dynamic AMOLED 2X |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Vormitegur | Slate |
| Güroskoop | Yes |
| HD tüüp | WQXGA+ |
| Kõrvaklappide ühenduvus | Bluetooth / USB-C |
| Kõrgus | 185.4 mm |
| Turvavärskenduse tähtaeg | 31 October 2031 |
| Protsessori sagedus | 2.8 GHz |
| Tagumise kaamera tüüp | Dual camera |
| Mudeli nimi | Galaxy Tab S10+ (12.4", Wi-Fi) |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1.5 TB |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 8 MP |
| Mobiilne kõrglahutusega link (MHL) | |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Remonditavuse indeks | 2.86 |
| Eemaldatav aku | No |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Siseminemälu | 12 GB |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Maksimaalne video eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Platvorm | Android |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 13 MP |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €. -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €.

