Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS ExpertBook B3 sülearvuti Core Ultra 5 16GB 512GB must
870,00 €
Tarne
ExpertBook | B3 | Intel Core Ultra 5 | 125H | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | Laptop | Colour Black | Market positioning Business | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel Arc Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Pro | Smart card reader Yes | Weight 1.9 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NX0731-M01AX0 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.25 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Windows Studio efektide tugi | Yes |
| Laius | 358 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 1.9 kg |
| NPU toetatud tehisintellekti tarkvararaamistikud | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dirac |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 63 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.13 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01149/0.013 |
| Üksuse kasti laius | 0.076 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.504 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.3 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Star Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, User |
| Toote värv | Black |
| Madala energiatarbega efektiivne südamikuga maksimaalne turbosagedus | 2.5 GHz |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Sügavus | 254.3 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Pritsmekindel klaviatuur | Yes |
| Sparsity tugi | Yes |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Intel AI Boost |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Madala energiatarbega tõhusad südamikud | 2 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Näo tuvastus | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 20.3 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | B3 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Protsessori baasvõimsus | 28 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Sissejuhatuse aasta | 2024 |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Business |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| Protsessori mudel | 125H |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | ExpertBook |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Arc Graphics |
| Madala energiatarbimisega efektiivne südamikuga baassagedus | 700 MHz |
| Graafikakaardi mudel | Intel Arc Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.7 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 18 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kiipkaardi lugeja | Yes |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 €