Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS ExpertBook B1 sülearvuti Core 3 16GB 256GB hall
636,00 €
Tarne
ExpertBook | B1 | Intel Core 3 | 100U | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | Laptop | Colour Black,Grey | Market positioning Work | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Pro | Weight 1.64 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NX0801-M01ZY0 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.25 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 359.5 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.64 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dirac |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.08 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01136/0.013 |
| Üksuse kasti laius | 0.075 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.505 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.3 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 256 GB |
| SSD kogumaht | 256 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, Forest Stewardship Council (FSC) Recycled, TCO |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Gentle Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, User |
| Toote värv | Black, Grey |
| Sügavus | 232.2 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 256 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 10 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | B1 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | Intel Core 3 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Work |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| Protsessori mudel | 100U |
| Remonditavuse indeks | 9.5 |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | ExpertBook |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.7 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.7 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €.