Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS Dual RTX 5070 12GB graafikakaart
537,82 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (10)
Tootekood: 1440232
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 | CUDA cores 6144 | Memory 12 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 192 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | DUAL-RTX5070-O12G |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kaal | 855 g |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.67 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00989 |
| Üksuse kasti laius | 0.086 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.405 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.23 |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | Multicolour |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50.6 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Toote netokaal | 0.5 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 2 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 249 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | DUAL-RTX5070-O12G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2542 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| NPU jõudlus kuni | 988 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.56 kg |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2572 MHz |
| Piltide arv | 2.53 |
| Mälu andmesiin | 192 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 €