Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS Dual RTX 5060 Ti 16GB graafikakaart
485,82 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (12)
Tootekood: 1438312
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5060 Ti | CUDA cores 4608 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 128 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | DUAL-RTX5060TI-O16G |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 4608 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Manual | Yes |
| Kaal | 656 g |
| Ühikud saatekasti kohta | 8 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.26 |
| Ühik arvutatud maht | 0.006912 |
| Üksuse kasti laius | 0.222 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.369 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.07 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 8-pin |
| Toote värv | Black, Grey |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.6 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 2 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 120 mm |
| Pikkus | 229 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 550 W |
| Mudel | DUAL-RTX5060TI-O16G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2602 MHz |
| Pakendi kõrgus | 67 mm |
| Pakendi sügavus | 219 mm |
| NPU jõudlus kuni | 759 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 364 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.12 kg |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2632 MHz |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 €