Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASUS 34” UWQHD QD-OLED kumer monitor
645,67 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 48 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 46 | 1.1 V | 262-pin SO-DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KVR56S46BD8-48 |
| ECC | No |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 69.6 mm |
| Ühikud saatekasti kohta | 25 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.02 |
| Ühik arvutatud maht | 4.536E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.05 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.085 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEB |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Kirjeldus | ValueRAM, Kingston’s industry standard memory, delivers award-winning performance and legendary Kingston reliability. When you know what you want, you want ValueRAM. |
| Plii katmine | Gold |
| Ei sisalda | Halogen |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | KVR56S46BD8-32 |
| Mooduli konfiguratsioon | 6144M x 64 |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 48 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 48 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 1.8 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 5600 MT/s |
| Mälu edetabel | 2 |
| Mälu vormitegur | 262-pin SO-DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -
Väljamüüdud 
F700 7” Auto Monitor – Kompaktne ekraan
● Laost otsas297,56 € -

Uperfect UStation Delta 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (19)253,66 € -

Uperfect USteam E6 Pro 18,5” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 120Hz
● Laos (76)228,46 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor Hõbehall
● Laos (375)118,70 €