Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
ASUS 32″ 4K mängurimonitor IPS 160Hz
689,00 € Algne hind oli: 689,00 €.560,00 €Current price is: 560,00 €.
Tarne
32 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | LCD | IPS | 1 ms | Flat | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 160 Hz | Pixel pitch 0.1845 x 0.1845 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90LM08B0-B01170 |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Quick start guide | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 – 60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 728.2 mm |
| Laius (alusega) | 728.2 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 8 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.77 kg |
| Kaal (koos alusega) | 8.9 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 39.9 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 70.8 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | LED |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 13.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.104715 |
| Üksuse kasti laius | 0.225 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.895 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.52 |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, USB Type-A |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -20 – 20° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Sertifitseerimine | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 600 AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 96% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 600 |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 117 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 87.1 mm |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 130% |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 428.5 mm |
| Kuva diagonaal | 81.3 cm (32") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 279.9 mm |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Digitaalne horisontaalsagedus | 30 – 350 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 47 – 160 Hz |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 539.9 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Toote netokaal | 8.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tipp) | 600 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 450 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.073 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Esipaneeli värv | Black |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | XG32UQ |
| Pakendi kõrgus | 526 mm |
| Pakendi sügavus | 226 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 160 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 900 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Paki kaal | 13.2 kg |
| Kruvid kaasas | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 51 W |
| Varju juhtimine | Yes |
Seotud tooted
-

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -

Arzopa A1 GAMUT 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD
● Laos (410)89,43 € -

Arzopa Z1RC 16,0” Kaasaskantav Monitor – Õhuke ja kerge
● Laos (458)108,94 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 € -

UTOUR C2M Monitor – Kompaktne ja praktiline
● Laos (9)18,29 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor – Lai ekraan
● Laos (145)108,94 €

