Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
ASUS 31.5” 4K QD-OLED monitor
702,00 € Algne hind oli: 702,00 €.564,00 €Current price is: 564,00 €.
Tarne
31.5 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | QD-OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 165 Hz | Pixel pitch 0.182 x 0.182 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90LM0B50-B01371 |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| EPREL Version Number | 3 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 718 mm |
| Laius (alusega) | 718 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 6.6 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 39.5 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 69.9 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-C |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 15 W |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.95 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08048 |
| Üksuse kasti laius | 0.185 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.87 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.5 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | ASUS OLED Care, Crosshair |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | 20 – -5° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | 25 – -25° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 74 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 431 mm |
| Kuva diagonaal | 80 cm (31.5") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99% |
| Sügavus (alust kasutades) | 188 mm |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Digitaalne horisontaalsagedus | 27 – 255 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 48 – 165 Hz |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 562 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.182 x 0.182 mm |
| Toote netokaal | 6.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tipp) | 1000 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 450 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 80 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QD-OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | XG32UCDS |
| Mudeli nimi | XG32UCDS |
| Pakendi kõrgus | 510 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 188 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Lähedusandur | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 870 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 10.1 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 50 W |
| Varju juhtimine | Yes |
Seotud tooted
-

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor Hõbehall
● Laos (375)118,70 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 € -
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 €

