Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
ASUS 31.5” 4K OLED monitor
897,00 €
Tarne
31.5 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | OLED | WOLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Pixel pitch 0.182 x 0.182 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90LM0BW0-B01371 |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| EPREL Version Number | 3 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 714 mm |
| Laius (alusega) | 714 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 8 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4.5 kg |
| Kaal (koos alusega) | 7.3 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 39.2 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 69.7 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-C |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 15 W |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 10 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08048 |
| Üksuse kasti laius | 0.185 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.87 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.5 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | ASUS OLED Care, Crosshair |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | 20 – -5° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | 15 – -15° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Sertifitseerimine | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 71 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 430 mm |
| Kuva diagonaal | 80 cm (31.5") |
| Päritoluriik | China |
| Tolli tootekood (TARIC) | 8528529100 |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99% |
| Sügavus (alust kasutades) | 274 mm |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Digitaalne horisontaalsagedus | 27 – 255 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 48 – 240 Hz |
| Paneeli tüüp | WOLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 579 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.182 x 0.182 mm |
| Toote netokaal | 7.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tipp) | 1300 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 80 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.073 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | XG32UCWMG |
| Mudeli nimi | XG32UCWMG |
| Pakendi kõrgus | 514 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 238 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Lähedusandur | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 868 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 13.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 44 W |
| Varju juhtimine | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa A1 15,6” Kaasaskantav Monitor – Klassikaline Full HD
● Laos (59)89,43 € -
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BM-ES1 PLUS Monitorivalgusriba – LED
● Laost otsas19,92 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -

Uperfect UGame J5 17,3” 4K Kaasaskantav Monitor 3840×2160
● Laos (13)287,80 €

