Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
ASUS 26,5” QHD Monitor
1 099,00 € Algne hind oli: 1 099,00 €.909,00 €Current price is: 909,00 €.
Tarne
26.5 ” | 2560 x 1440 pixels | Quad HD | 16:9 | LCD | WOLED | 0.02 ms | Flat | Contrast 1500:1 | Maximum refresh rate 540 Hz | Pixel pitch 0.229 x 0.229 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90LM0CF2-B01971 |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 605.6 mm |
| Laius (alusega) | 605.6 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4.54 kg |
| Kaal (koos alusega) | 7.04 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 58.7 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 11.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08417 |
| Üksuse kasti laius | 0.19 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.895 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.495 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | ASUS OLED Care |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -30 – 30° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Värvigamma standard | DCI-P3, sRGB |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1500000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 28 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus (ilma aluseta) | 63.1 mm |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 135% |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 369.4 mm |
| Kuva diagonaal | 67.3 cm (26.5") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99.5% |
| Sügavus (alust kasutades) | 273.5 mm |
| Digitaalne horisontaalsagedus | 30 – 850 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 48 – 540 Hz |
| Paneeli tüüp | WOLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 547.9 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.229 x 0.229 mm |
| Toote netokaal | 7.04 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 25 kWh |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 67 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.073 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudeli nimi | ROG Swift OLED PG27AQWP-W |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi sügavus | 188 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| LED taustavalgus | Yes |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 540 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 896 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.02 ms |
| Paki kaal | 11.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 55 W |
Seotud tooted
-

Uperfect UColor O2 16” 2880×1800 120Hz Kaasaskantav Monitor
● Laos (31)278,05 € -

Arzopa A1 GAMUT 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD
● Laos (410)89,43 € -

Uperfect UStation Delta 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (19)253,66 € -

Arzopa M1RC 27” 2K QHD 180Hz Mängurimonitor
● Laos (29)132,52 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 €

