Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS 16″ sülearvuti TUF Gaming F16 i5 16GB 512GB RTX 5050 hall
1 449,00 € Algne hind oli: 1 449,00 €.1 087,32 €Current price is: 1 087,32 €.
Tarne
TUF | Gaming F16 (2025) | Intel® Core™ i5 | i5-13450HX | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Grey | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 | 8 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.2 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NR0MH1-M002B0 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| NVMe | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 14 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 280 W |
| Laius | 354 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 2.2 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1, 3 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.33 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01397 |
| Üksuse kasti laius | 0.325 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Thunderbolt 4 portide arv | 1 |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Jaeger Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 269 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 1-zone RGB |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.79 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.73 cm |
| Protsessori vahemälu | 20 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 4 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | Gaming F16 (2025) |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 157 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Protsessori mudel | i5-13450HX |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | TUF |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | sRGB |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €.