Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS 16″ sülearvuti TUF Gaming A16 Ryzen 7 16GB 512GB RTX 5050
1 399,00 € Algne hind oli: 1 399,00 €.1 156,20 €Current price is: 1 156,20 €.
Tarne
TUF | AMD Ryzen™ 7 | 260 | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Grey | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 | 8 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 780M | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.2 kg
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | 90NR0KS1-M008S0 |
| L2 cache | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Copilot+ PC | No |
| NVMe | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50 – 60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 10 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 200 W |
| Täiendav mudeli nimi | FA608UH-RV115W |
| Laius | 354 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 2.2 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 1 |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 100 W, 45 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1, 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.23 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01397 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.325 |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseeritud renoveeritud | No |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Jaeger Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, User |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Toote värv | Grey |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Sügavus | 269 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 1-zone RGB |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| Ekraani vastuse tõus/langus | 3 ms |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 1.79 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.57 cm |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 4 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | FA608UH-RV115W |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 16 TOPs |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Sisseehitatud graafikakaardi 4K tugi | Yes |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud graafikakaart 8K tugi | Yes |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Protsessori mudel | 260 |
| Remonditavuse indeks | 9.6 |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | TUF |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 780M |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 200 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | sRGB |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -
Väljamüüdud 
Gembird sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-01
● Laost otsas12,82 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €.