Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASRock Radeon RX 9070 XT 16GB Taichi graafikakaart
612,73 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1457479
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 XT | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express x16 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASROCK |
|---|---|
| MPN | RX9070XT TC 16GO |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Shader model version | No |
| Illumination | Yes |
| Kaal | 1.55 kg |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0125 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.405 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.11 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasas | Power |
| Kategooria kood | VGP |
| Vooprotsessorid | 4096 |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 140 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1.554 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 XT |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 61 mm |
| Pikkus | 330 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 850 W |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 3100 MHz |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Kiire paigaldusjuhend | Yes |
| Piltide arv | 3 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 €