Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ASRock Radeon RX 9070 XT 16GB graafikakaart
633,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1378713
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NAS Ready-to-go | CPU Intel® Celeron® N5105 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 4 | Memory 8 GB | Power consumption 28 Watts | Power supply requirements 65W adapter (12VDC), 100-240VAC
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TBS-464-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 2.0 | 3 |
| HDMI | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| SSD | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel® Celeron® N5105 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.736 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0056478 |
| Üksuse kasti laius | 0.205 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.29 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.095 |
| Kategooria kood | STS |
| Energiatarve | 28 |
| Mõõtmed | 30 × 230 × 165 mm |
| Toote netokaal | 0.8 |
| Flash mälu (ROM) | 4096 |
| Mälu | 8 |
| Nõuded toiteallikale | 65W adapter (12VDC), 100-240VAC |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Rayneo Joydock dokkimisjaam
● Laos (4)111,38 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 €