Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Darkflash C6 ARGB 3in1 Ventilaatorite Komplekt 120mm Valge
15,04 €
Tarne
Darkflash C6 3-in-1 arvutiklappide komplekt
Tõhus jahutus ja uskumatult stiilne disain? Darkflashiga on see võimalik! C6 120mm arvutiklappid on varustatud kuni 9 labaga ja tänu hästi läbi mõeldud disainile töötavad nad äärmiselt vaikselt. Need eristuvad ARGB taustvalgustusega, mida saate kohandada vastavalt oma eelistustele – 20 erinevat värviefekti võimaldab seda. Komplektis leiate 3 seadet – 1 peamine klapp ja 2 orjakuplit.

Loo usaldusväärne jahutussüsteem
120 mm klapid sobivad paljude arvutimudelitega. C6 üllatab teid lihtsa paigaldamise ja usaldusväärse tööga. Iga klapp on varustatud 9 labaga, mis eristuvad hoolikalt läbi mõeldud aerodünaamilise disainiga. Iga klapp on varustatud 9 labaga, mis eristuvad hoolikalt läbi mõeldud aerodünaamilise disainiga, tagades teie riistvara tõhusa jahutamise – unustage ülekuumenemise probleemid.

Ära muretse müra pärast
Ütle hüvasti tüütule mürale. Kõrge jõudlusega hüdraulilised laagrihoidjad hoiavad müra taseme alla 20.3 dB (A). Need on samuti võimaldanud toote eluiga oluliselt pikendada. Lisaks pakuvad spetsiaalsed vibratsioonivastased padjad vajalikku stabiilsust. Kõik see tähendab, et saate nautida vaikset ja mugavat mängimist Darkflashiga!

Stiilne RGB taustvalgustus
Värviline taustvalgustus klappide labadel loob hämmastava efekti. ARGB režiimi saab juhtida Reset-nupuga. Soovid valgust kohandada vastavalt oma eelistustele? See on võimalik! Klapp toetab kuni 20 fantastilist valgustusefekti. Avastage saadaval olevad funktsioonid ja andke oma arvutile unikaalne iseloom, millest olete unistanud!

| Tootja | Darkflash |
|---|---|
| Mudel | C6 |
| Värv | Valge |
| Suurus | 120×120 mm |
| Ühendus | 4 Pin |
| Kiirus | 1100 RPM |
| Maksimaalne helitase | 20.3 dBA |
| Õhuvool | 36.54 CFM |
| Toitepinge | 12 V |
| Voog | 0,16 A |
| Teenindusaeg | 20000 h |
| Laagri tüüp | Hüdro laagri |
| Valgustus | ARGB |
| Vibratsioonivastased padjad | JAH |
| Komplektis olevate klappide arv | 3 |





