Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GA
Apple iPhone 16 128GB nutitelefon türkiissinine
650,00 €
Tarne
Model OnePlus 13 | Colour Black | Storage 256 GB | RAM 12 GB | Screen 6.82 ” | Flat | 3168 x 1440 pixels | CPU 8 Elite | Network 5G | SIM card NanoSIM + eSIM | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | OS Android 15 | Battery capacity 6000 mAh | IP IP68 | USB-C charging power 100 W | Weight 213 g | Weight 0.21 kg
| Brand | ONEPLUS |
|---|---|
| MPN | CPH2653 |
| RAM type | LPDDR5X |
| Digital zoom | 120x |
| Rear camera focal length | 2.3 cm |
| Rear camera sensor size | 1/1.4" |
| Second rear camera pixel size | 0.8 µm |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | Sub6 SA |
| Bluetooth | Yes |
| MIMO | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Quick start guide | Yes |
| SIM card ejector pin | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | No |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Juhtmeta laadimisvõimsus | 50 W |
| Juhtmeta laadimine | Yes |
| Laius | 76.5 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 213 g |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| aptX tehnoloogia | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC, AMR, APE, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Toetatud videovormingud | 3GP, AV1, AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, VP8, VP9 |
| Autofookus | Yes |
| Kasutajaliides (UI) | OxygenOS |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 100 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| Baromeeter | Yes |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-C |
| Aku mahutavus | 6000 mAh |
| Aku vastupidavus tsüklites | 1000 |
| Aku vastupidavus tsükli kohta | 3696 min |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.46 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00074 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Bluetooth profililid | AAC, LDAC, LHDC, SBC |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ajavaherežiim | Yes |
| Kolmanda tagakaamera sensori suurus | 1/2.75" |
| Kolmanda tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
| Kolmanda tagakaamera pikslite suurus | 0.64 µm |
| Kolmandad tagakaamera objektiivi elemendid | 6-element lens |
| Kolmanda tagakaamera fookuskaugus | 1.5 cm |
| Kolmanda tagakaamera vaatevälja (FOV) nurk | 120° |
| Kaablid kaasas | USB Type-A to USB Type-B |
| Kaamera laia dünaamilise ulatuse (HDR) režiim | Yes |
| Jagamine (modemirežiim) | Yes |
| Kategooria kood | MPH |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvi temperatuuri andur | Yes |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Sügavus | 8.5 mm |
| Kuva diagonaal | 17.3 cm (6.82") |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Tagumise kaamera pikslite suurus (Quad Pixel tehnoloogia) | |
| Aeglase liikumise kiirus | 1080p at 240 fps, 720p at 480 fps/240 fps |
| SIM kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| Esikaamera ava number | 2.4 |
| Aegluubis režiim | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Toote netokaal | 0.21 |
| Ekraani heledus | 1600 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 32 MP |
| Ekraani eraldusvõime | 3168 x 1440 pixels |
| Elektrooniline kompass | Yes |
| Energiatõhususe klass | A |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Kiire laadimise tehnoloogia | SuperVOOC |
| Flash tüüp | LED |
| Vormitegur | Bar |
| Esikaamera vaatevälja (FOV) nurk | 90° |
| Esikaamera objektiivi elemendid | 5-element lens |
| Esikaamera piksli suurus | 0.8 µm |
| Esikaamera sensori suurus | 1/2.74" |
| Esikaamera tüüp | Single camera |
| Graafikakaart | Adreno 830 |
| Güroskoop | Yes |
| Kõrvaklappide ühenduvus | USB Type-C |
| Kõrgus | 162.9 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Tagumise kaamera tüüp | Triple camera |
| Mudeli nimi | OnePlus 13 |
| Algne kuvasuhe | 19.8:9 |
| Pikslite tihedus | 510 ppi |
| Tagakaamera objektiivi elemendid | 7-element lens |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| Öörežiim | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 4500 cd/m² |
| Pildistabilisaatori tüüp | Electronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS) |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori perekond | Snapdragon |
| Lähedusandur | Yes |
| RAM-i maht | 12 GB |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
| Portreerežiim | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 15 |
| Protsessori mudel | 8 Elite |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Teise tagakaamera sensori suurus | 1/1.95" |
| Panoraam | Yes |
| Eemaldatav aku | No |
| Tagumise kaamera ava number | 1.6 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.32 GHz |
| Tagumise kaamera vaatevälja (FOV) nurk | 85° |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Teise tagakaamera fookuskaugus | 7.3 cm |
| Infrapunaandur | Yes |
| Platvorm | Android |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Baseus nutitelefoni hoidja auto peatoe jaoks – Must
● Laost otsas5,28 € -

Täissuuruses karastatud klaas silmade kaitseks Joyroom JR-G03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (112)5,28 € -

Baseus 0.3mm Täisklaasist Karastatud Klaasi Film (2tk pakis) iPhone XS Max/11 Pro Max 6.5 tolli jaoks
● Laos (49)5,69 € -

Baseus Glitter läbipaistev kaitseümbris ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Pro Max jaoks (sinine)
● Laos (8)2,03 € -
Väljamüüdud 
Kaitseklaas Joyroom JR-DH08 Apple iPhone 14 Pro Max 6.7″ (5 tk)
● Laost otsas8,54 € -

Baseus Glitteri läbipaistev kaitseümbris ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Pro jaoks (sinine)
● Laos (37)2,03 €

