Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Apple iPhone 16 128GB nutitelefon türkiissinine
623,80 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 | CUDA cores 6144 | Memory 12 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 192 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRIME-RTX5070-O12G-WHITE |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kaal | 1.02 kg |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.88 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01032 |
| Üksuse kasti laius | 0.235 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.41 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 304 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | PRIME-RTX5070-O12G-WHITE |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2557 MHz |
| Pakendi kõrgus | 88.5 mm |
| Pakendi sügavus | 233 mm |
| NPU jõudlus kuni | 988 TOPs |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Paki kaal | 1.67 kg |
| Protsessori sagedus (OC režiim) | 2587 MHz |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 192 bit |
Seotud tooted
-

Baseus 0.3mm Täisklaasist Karastatud Klaasi Film (2tk pakis) iPhone XS Max/11 Pro Max 6.5 tolli jaoks
● Laos (49)5,69 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH07 Apple iPhone 14 Plus 6.7″ jaoks (5 tk)
● Laos (28)7,32 € -

Täissuuruses karastatud klaas silmade kaitseks Joyroom JR-G03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (112)5,28 € -

Baseus Cylinder Slide-cover veekindel nutitelefoni kott (sinine)
● Laos (323)7,24 € -

Baseus 0.3mm Täisklaasist Karastatud Klaasifilm (2tk pakis) iPhone XR/11 6.1 tolli jaoks
● Laos (13)2,03 € -

Baseus Crystal Series korpus iPhone 14 Plus jaoks + karastatud klaas
● Laos (67)2,03 €