Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Apple iPhone 16 128GB nutitelefon roosa
657,17 €
Tarne
Model name Deco BE85 V1 | Antenna type Internal | Transmit power CE: <20 dBm (2.4 GHz), <30 dBm (5 GHz), <23 dBm(6 GHz) dBmW | Colour White | Wi-Fi band Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) | WLAN data transfer rate (max) 19000 Mbit/s | Guest access Yes | Apps supported TP-Link Deco | Mobile network generation Not supported | Firewall security SPI Firewall | 4xEthernet LAN (RJ-45) ports | Ethernet WAN Yes
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| MPN | DECOBE85(2-PACK) |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| IGMP proxy | Yes |
| IGMP snooping | Yes |
| Static IP | Yes |
| Tagged VLAN | Yes |
| DHCP server | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Ethernet WAN | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendvool | 2 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 5 A |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 15 V |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 – 60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (kolmas sagedusriba) | 11520 Mbit/s |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (teine sagedusriba) | 5760 Mbit/s |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (max) | 19000 Mbit/s |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (esimene sagedusriba) | 1376 Mbit/s |
| Laius | 128 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi riba | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| VPN toetus | OpenVPN Client PPTP VPN Client L2TP VPN Client OpenVPN Server PPTP VPN Server L2TP VPN Server |
| Antenni tüüp | Internal |
| Toetatud rakendused | TP-Link Deco |
| Antennide kogus | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1 |
| Universaalne pistikprogramm (UPnP) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.75 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01943 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.335 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.29 |
| Edasta võimsust | CE: <20 dBm (2.4 GHz), <30 dBm (5 GHz), <23 dBm(6 GHz) |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kategooria kood | WMS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 128 mm |
| DC-sisendpesa | Yes |
| DHCP klient | Yes |
| Etherneti kaabel | Yes |
| Dünaamiline IP | Yes |
| Tulemüüri turvalisus | SPI Firewall |
| Püsivara uuendatav kaudu | Network |
| Külaliste juurdepääs | Yes |
| Kõrgus | 236 mm |
| Vanemlik kontroll | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Reset nupp | Yes |
| Toodete arv | 2 pc(s) |
| Mudeli nimi | Deco BE85 V1 |
| Pakendi kõrgus | 201 mm |
| Pakendi sügavus | 334.2 mm |
| Ühikute arv | 2 pc(s) |
| Toote tüüp | Mesh system |
| Mobiilsidevõrgu loomine | Not supported |
| Teenuse kvaliteedi (QoS) tugi | Yes |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Pakendi laius | 288 mm |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Pordi edastamine | Yes |
| Paki kaal | 5.64 kg |
| Vanemliku järelevalve funktsioonid | Bedtime, Content filter, Custom profiles, Family time, Pause the Internet, Time controls, Time rewards, Weekly/monthly reports |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 4 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
Seotud tooted
-

Baseus Cylinder Slide-cover veekindel nutitelefoni kott (valge)
● Laos (105)7,64 € -

Baseus Crystal Karastatud Klaas Tolmukindel 0.3mm iPhone 14 Pro jaoks (2tk)
● Laos (241)2,03 € -

Baseus SuperCeramic läbipaistev klaasikaitse ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Plus jaoks
● Laos (10)2,03 € -

Baseus Crystal Karastatud Klaas Tolmu-tõend 0.3mm iPhone 14 Pro Max jaoks (2tk)
● Laos (43)2,03 € -

Baseus 0.3mm Täisklaasist Karastatud Klaasifilm (2tk pakis) iPhone XR/11 6.1 tolli jaoks
● Laos (13)2,03 € -

Baseus Crystal karastatud klaas 0.3mm iPhone 14 Plus/13 Pro Max jaoks (2tk)
● Laos (1)5,69 €