Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Apple iPhone 16 128GB nutitelefon must
734,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
HAT5300 | 16 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 720 g
| Brand | SYNOLOGY |
|---|---|
| MPN | HAT5300-16T |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 70 G |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 720 g |
| Kokkuvõte | Synology HAT5300-16T. HDD capacity: 16 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.718 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0008978 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.038 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | NAS |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 147 mm |
| Mittetöötav kõrgus merepinnast | -305 – 12192 m |
| Toote netokaal | 0.718 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 16 TB |
| HDD perekonnanimi | HAT5300 |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 262 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Töövibratsioon | 0.75 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Töökõrgus merepinnast | -305 – 3048 m |
| Energiatarve (kirjutamine) | 7.63 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 4 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 3 G |
| Mittetöötav šokk | 250 G |
| Keskmine aeg rikkeni (MTTF) | 2500000 h |
| Energiatarve (loetud) | 7.63 W |
Seotud tooted
-

Kaas Joyroom JR-14Q2 Apple iPhone 14 Pro 6.1″ jaoks läbipaistev
● Laos (6)2,85 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH07 Apple iPhone 14 Plus 6.7″ jaoks (5 tk)
● Laos (28)7,32 € -

Baseus SuperCeramic läbipaistev klaasikaitse ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Plus jaoks
● Laos (10)2,03 € -

Täisklaasist karastatud klaas Joyroom Easy Fit JR-H11 Apple iPhone 14 Plus 6.7″ jaoks
● Laos (29)4,88 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (17)2,85 € -

Baseus Crystal karastatud klaas 0.3mm iPhone 14 Plus/13 Pro Max jaoks (2tk)
● Laos (1)5,69 €