Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Apple iPhone 15 Pro Max 256GB taastatud nutitelefon naturaalne titaan
618,00 €
Tarne
Aspire | A15-41M | AMD Ryzen™ 5 | 8640HS | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 760M | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language US International | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.65 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.KVXEL.001 |
| L2 cache | 6 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 363.9 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 1.65 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2, 1 |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| Aku tööiga (max) | 9.5 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.63 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009999 |
| Üksuse kasti laius | 0.066 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.303 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Steel Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, Supervisor, User |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 237.5 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 17.9 mm |
| Protsessori sagedus | 3.5 GHz |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Mudel | A15-41M-R27W |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | A15-41M |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| NPU jõudlus kuni | 16 TOPs |
| LED taustavalgus | Yes |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 8640HS |
| Paki kaal | 2.55 kg |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 760M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 8000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Baseus Crystal Karastatud Klaas Tolmu-tõend 0.3mm iPhone 14 Pro Max jaoks (2tk)
● Laos (43)2,03 € -

Täissuuruses karastatud klaas silmade kaitseks Joyroom JR-G03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (112)5,28 € -

Baseus 0.3mm Täisklaasist Karastatud Klaasi Film (2tk pakis) iPhone XS Max/11 Pro Max 6.5 tolli jaoks
● Laos (49)5,69 € -

Baseus Crystal karastatud klaas 0.3mm iPhone 14 Plus/13 Pro Max jaoks (2tk)
● Laos (1)5,69 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (17)2,85 € -
Väljamüüdud 
Kaitseklaas Joyroom JR-DH08 Apple iPhone 14 Pro Max 6.7″ (5 tk)
● Laost otsas8,54 €