Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Apple iPhone 15 256GB nutitelefon kollane
644,51 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
CCR2116-12G-4S+ | Ethernet WAN Yes | 13xEthernet LAN (RJ-45) ports | MTBF 200000 h | Colour White | Power consumption (typical) 72 W | AC input voltage 100 – 240 V | Operating temperature (T-T) -20 – 60 °C
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CCR2116-12G-4S+ |
| DSL WAN | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Installed SFP+ modules quantity | 4 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.83 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008918 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.49 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.28 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Temperatuuri jälgimine | Yes |
| Kategooria kood | ROU |
| Toote värv | White |
| Toote mudeli kood | CCR2116-12G-4S+ |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
| SIM-kaardi pesa | No |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 200000 h |
| Energiatarve (tüüpiline) | 72 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 13 |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Baseus 0.3mm Täisekraan ja Täisklaas Karastatud Klaas (1tk pakis) iPhone XR/11 6.1 tolli jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Joyroom JR-14Q3 kate Apple iPhone 14 Plus 6.7″ (must)
● Laos (78)4,88 € -

Baseus Crystal Series korpus iPhone 14 Plus jaoks + karastatud klaas
● Laos (67)2,03 € -
Väljamüüdud 
Kaitseklaas Joyroom JR-DH08 Apple iPhone 14 Pro Max 6.7″ (5 tk)
● Laost otsas8,54 € -

Baseus Cylinder Slide-cover veekindel nutitelefoni kott (sinine)
● Laos (323)7,24 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH03 Apple iPhone 14 Plus 6.7 ” jaoks
● Laos (17)2,85 €