Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

AMD Ryzen 9 9950X3D protsessor OEM
521,86 €
Tarne
9950X3D | 4.3 GHz | AMD Ryzen™ 9 | 16xProcessor cores | Processor socket Socket AM5 | Processor threads 32 | Processor operating modes 64-bit | Processor cache 144 MB | Thermal Design Power (TDP) 170 W | Package Tray | Memory channels Dual-channel | On-board graphics card Yes | Market segment Desktop | AMD Ryzen 9 | 9950X3D
| Brand | AMD |
|---|---|
| MPN | 100-000000719 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Processor socket | Socket AM5 |
| ECC | Yes |
| PCI Express slots version | 5.0 |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-portide arv | 4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 36 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.069 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002573 |
| Üksuse kasti laius | 0.04 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.04 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Soojuslik disainivõimsus (TDP) | 170 W |
| Kategooria kood | CPU |
| Toetatud juhiste komplektid | AES, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE, SSE2, SSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSSE3 |
| Pakendi tüüp | Tray |
| Kaasas jahuti | No |
| Kirjeldus | The ultimate 16-core desktop CPU with 2nd gen AMD 3D V-Cache™ Technology that can do it all with incredible performance for the most demanding gamers and creators. |
| CPU perekonnanimi | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori litograafia | 4 nm |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Protsessori vahemälu | 144 MB |
| Mudel | 100-000000719 |
| Protsessori toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Turusegment | Desktop |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne sisemälu | 192 GB |
| Mudeli number | 9950X3D |
| Protsessori mudel | 9950X3D |
| Protsessori baassagedus | 4.3 GHz |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 5.7 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 9000 Series |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Protsessori niidid | 32 |
| Minimaalne töötemperatuur | 95 °C |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| PCI Expressi radade maksimaalne arv | 28 |
| Protsessori toetatud mälu taktsagedused | 3600,5600 MHz |
Seotud tooted
-

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 €