Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Akumulator DJI Avata 2
121,14 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DJI Avata 2 aku
Pakkub umbes 23 minutit lennuaega. Valmistuge kaasahaaravaks lennuks, varudes mõned lisabatterid, et luua oma FPV sisu vabalt ja enesekindlalt.
Komplekti kuulub
- DJI Avata 2 nutiaku ×1
| Mahutavus | 2150 mAh |
|---|---|
| Kaal | Umbes 145 g |
| Standardsisendpinge | 14,76 V |
| Maksimaalne laadimispinge | 17 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Energiasisaldus | 31.7 Wh@0.5C |
| Laadimistemperatuur | 5° kuni 40° C (41° kuni 104° F) |
| Ühilduvus | DJI Avata 2 |
Seotud tooted
-

Difusor fotokast Puluz PU5120 20cm
● Laos (47)6,10 € -

Puluz peapael spordikaamera kinnitusega (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Ace Pro 2)
● Laos (53)2,85 € -
Väljamüüdud 
Diffuser softbox Puluz ümmargune 45cm PU5145
● Laost otsas8,13 € -

DJI Care Refresh Spark
● Laos (1)40,65 € -

PGYTECHi kott Ryze Tello jaoks (P-WJ-002)
● Laos (83)9,76 € -

Puluz veekindel fotoretkekott (must) PU5011B
● Laos (104)23,58 €