Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Aku Insta360 X3, 1800 mAh
25,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Insta360 X3 1800 mAh akupakk
Ole valmis kõigeks! Insta360 laaditava akuga ei jää sa energia puudumise tõttu halba olukorda. Aku mahtuvus on 1800 mAh, mis võimaldab sul luua veelgi pikemaid ja huvitavamaid materjale. Samal ajal hoolitseb spetsiaalne kott sinu seadme ohutuse eest.

| Bränd | Insta360 |
|---|---|
| Aku mahtuvus | 1800 mAh |
| Pinge | 3.85V |
| Laadimise pinge | 4.40V |
| Nominaalne võimsus | 6.93 Wh |
| Laadimisaeg | 90 minutit |
| Töötamisaeg | 81 minutit |
| Töötamistemperatuur | -20° kuni 40° C |
| Laadimistemperatuur | 0° kuni 40° C |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
53 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt PKT09
● Laost otsas15,04 € -

43 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Ace Pro 2) PKT47
● Laos (3)33,74 € -
Väljamüüdud 
Kaksiknutikas WiFi Gosund SP211 3500W, Tuya
● Laost otsas11,79 € -

Baseus tahvelarvuti hoidja auto peatoe jaoks (must)
● Laos (468)4,07 € -

Superfire X30 pealamp, 340 lm, USB, 5 režiimi, 130 m
● Laos (221)10,57 € -

Asendustooted + Süstal + pump Petoneer (3 tk)
● Laos (203)8,94 €