Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ajax 8-kanaliline videosalvesti must
558,20 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1457710
Kategooria: Uncategorized @et
Channels 8 | Drives/bays 2 | Power supply requirements CR2032 battery, 3 V | Dim. 330 × 330 × 44 mm | Temp. range 0 °C to +50 °C | Colour Black
| Brand | AJAX |
|---|---|
| MPN | 140912 |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 9 |
| USB 2.0 | 3 |
| PoE ports | 8 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.002625 |
| Kategooria kood | NVR |
| Värvus | Black |
| Kirjeldus | 8-channel network video recorder with 4K HDMI output, eight PoE ports, and support for two hot-swappable HDDs |
| Mõõtmed | 330 × 330 × 44 mm |
| Toote netokaal | 0.8 |
| Mudel | H2D8PAC (8-ch) |
| Nõuded toiteallikale | CR2032 battery, 3 V |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 °C to +50 °C |
| Kanalite arv | 8 |
| Draivide/pesade arv | 2 |
Seotud tooted
-

Latarka Superfire F3-L2, 570lm
● Laos (49)16,67 € -
Väljamüüdud 
Superfire S11-X taskulamp, 700 lm, USB, 5 režiimi
● Laost otsas7,32 € -

Superfire X30 pealamp, 340 lm, USB, 5 režiimi, 130 m
● Laos (221)10,57 € -
Väljamüüdud 
Nutikas laser koera/kassi mängimiseks Petoneer Smart Dot
● Laost otsas25,61 € -
Väljamüüdud 
Aku Gens Ace 5000mAh 44.4V 60/120C 12S1P
● Laost otsas238,21 € -
Väljamüüdud 
Akrüülalust / fototaust Puluz PU5330B 30cm (must)
● Laost otsas3,66 €