Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

ADATA XPG Gammix S70 Blade 4TB NVMe SSD
598,02 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
SSD series XPG GAMMIX S70 BLADE | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 1.4 | Component for PC | Write speed 6600 MB/s | Read speed 7400 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | Weight 10 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | ADATA |
|---|---|
| MPN | AGAMMIXS70B-4T-CS |
| ECC | Yes |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | XPG GAMMIX S70 BLADE |
| Kirjutamise kiirus | 6600 MB/s |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 10 g |
| Kokkuvõte | XPG GAMMIX S70 Blade. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7400 MB/s, Write speed: 6600 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002047 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | SLC Caching |
| Kategooria kood | SSU |
| Sertifitseerimine | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7400 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Innogrit IG5236 |
| Sügavus | 4.3 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | AGAMMIXS70B-4T-CS |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 750000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 750000 IOPS |
Seotud tooted
-

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 €