Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Swift Go 16 Core Ultra 5 32GB 512GB – Kiire ja võimas
809,00 €
Tarne
Swift | Go 16 | Intel Core Ultra 5 | 125U | 16 ” | 3200 x 2000 pixels | Laptop | Colour Grey | RAM 32 GB | LPDDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Weight 1.6 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.KWNEL.001 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Windows Studio efektide tugi | Yes |
| Laius | 356 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.6 kg |
| NPU toetatud tehisintellekti tarkvararaamistikud | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01085 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Steel Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Madala energiatarbega efektiivne südamikuga maksimaalne turbosagedus | 2.1 GHz |
| Sügavus | 244.5 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Sparsity tugi | Yes |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Intel AI Boost |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Madala energiatarbega tõhusad südamikud | 2 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 3200 x 2000 pixels |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | 3.2K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 14.9 mm |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | Go 16 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne turbo võimsus | 57 W |
| Protsessori mudel | 125U |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Swift |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Graphics |
| Madala energiatarbimisega efektiivne südamikuga baassagedus | 700 MHz |
| Graafikakaardi mudel | Intel Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.3 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.3 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 14 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 € -

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €.