Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Swift Go 14″ sülearvuti Ryzen 5 16GB 512GB hall
763,00 €
Tarne
Swift GO 14 | AMD Ryzen™ 7 | 8645HS | 14 ” | 2880 x 1800 pixels | OLED | Netbook | Colour Grey | RAM 16 GB | LPDDR5x-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 760M | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Keyboard language Russian | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.32 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.KTSEL.002 |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 100 W |
| Laius | 312.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 1.32 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB4 Gen 3x2 portide arv | 2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| USB laadimispinge | 5 V |
| Aku laetuse indikaator | Yes |
| USB laadimisvool | 3 A |
| Aku tööiga (max) | 8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.28 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008846 |
| Üksuse kasti laius | 0.066 |
| Aku tehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.467 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.287 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | 1 month trial for new Microsoft 365 customers. 3 months Gamepass. |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Protsessori kogujõudlus kuni | |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Steel Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 217.9 mm |
| Kuva diagonaal | 35.6 cm (14") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 pixels |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | CineCrystal |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Quad HD |
| GPU jõudlus kuni | 16 TOPs |
| HD tüüp | WQXGA+ |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 14.9 mm |
| Protsessori sagedus | 4.3 GHz |
| Klaviatuuri keel | Russian |
| Mudel | SFG14-63-R6ZU |
| Numbriklahvistik | No |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | Swift GO 14 |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 288 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Netbook |
| NPU jõudlus kuni | 16 TOPs |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Pakendi laius | 457 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 8645HS |
| Paki kaal | 2.28 kg |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Mikrofonide arv | 3 |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 760M |
| Protsessori võimendussagedus | 5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| RGB värviruum | DCI-P3 |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus I-Spire valge 9311202
● Laost otsas19,37 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 €