Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer P5550 projektor 5200 luumenit
515,00 €
Tarne
Brightness 5200 ANSI lumens | Screen size compatibility 31 – 300 ” | Projection technology DLP | Projector native resolution 1080p (1920×1080) | Contrast ratio (typical) 18000:1 | Native aspect ratio 16:9 | Light source type Lamp | Focus Manual | Ethernet LAN Yes | Built-in speaker(s) Yes | Product type Standard throw projector | Power source AC | Power consumption (typical) 290 W | Weight 2.8 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | MR.JY411.001 |
| Projector brightness | 5200 ANSI lumens |
| 3D | Yes |
| Full HD | Yes |
| HDBaseT port | Yes |
| PC Audio out | Yes |
| PC in (D-Sub) | Yes |
| S/PDIF out port | Yes |
| Service port type | USB Type-A |
| Ethernet LAN | Yes |
| Projection modes | Front, Rear, Ceiling |
| Suumi tüüp | Manual |
| Suumi suhe | 1.3:1 |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Kaal | 2.8 kg |
| Ava ulatus (F-F) | 2.43 – 2.78 |
| Vertikaalne skaneerimise vahemik | 24 – 120 Hz |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02183 |
| Üksuse kasti laius | 0.165 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.395 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.335 |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | OTP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud kuvasuhted | 4:3 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Toote värv | White |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 18000:1 |
| Projektori heledus (ökonoomne režiim) | 4160 ANSI lumens |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Lampide kogus | 1 lamp(s) |
| Fookuskauguse vahemik | 16.9 – 21.61 mm |
| Fookus | Manual |
| HDMI-pistiku tüüp | Full-size |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 1.4b |
| Horisontaalne skaneerimise ulatus | 15 – 100 kHz |
| Mudel | P5550 |
| Energiatarve (säästurežiim) | 210 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Standard throw projector |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Toiteallikas | AC |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 290 W |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 787.4 – 7620 mm (31 – 300") |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Jadaliidese tüüp | RJ-45 |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| PC heli sisend | Yes |
| Projektori loomulik eraldusvõime | 1080p (1920×1080) |
Seotud tooted
-

Blitzwolf BW-VF5 projektori alus
● Laos (39)19,51 € -
Väljamüüdud 
Projektor Blitzwolf BW-V1
● Laost otsas55,69 € -

Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-06
● Laos (1)9,34 € -

Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-08L
● Laos (4)10,06 € -

Gembird Bluetooth kõlar must
● Laos (5)7,13 € -
Väljamüüdud 
Trust kõlarid 10W 16697
● Laost otsas15,20 €