Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Acer P1558I projektor 5200 luumenit
495,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Brightness 5200 ANSI lumens | Screen size compatibility 0 – 61 ” | Projection technology DLP | Projector native resolution WUXGA (1920×1200) | Contrast ratio (typical) 10000:1 | Native aspect ratio 16:9 | Light source type Lamp | Service life of light source 5000 h | Focus Manual | Wi-Fi Yes | Product type Standard throw projector | Power source AC | Power consumption (typical) 290 W | Weight 2.8 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | MR.JYH11.001 |
| Projector brightness | 5200 ANSI lumens |
| Service life of light source | 10000 h, 5000 h |
| 3D | Yes |
| Full HD | Yes |
| DVI port | No |
| PC Audio out | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Suumi tüüp | Auto/Manual |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Laius | 313 mm |
| Kaal | 2.8 kg |
| Heli (V/P) sisend | 1 |
| Heli (L/R) väljund | 1 |
| Patareid kaasas | Yes |
| USB 2.0 Type-A portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.046376 |
| Üksuse kasti laius | 0.341 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.4 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.34 |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Kaablid kaasas | AC, HDMI |
| Kandekott | Yes |
| Kategooria kood | OTP |
| Toetatud kuvasuhted | 4:3 |
| Toote värv | White |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 10000:1 |
| Projektori heledus (ökonoomne režiim) | 4160 ANSI lumens |
| Sügavus | 236 mm |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Fookuskauguse vahemik | 16.9 – 21.61 mm |
| Fookus | Manual |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrgus | 113.7 mm |
| Mudel | P1558I |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Standard throw projector |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Toiteallikas | AC |
| Müratase | 27 dB |
| Energiatarve (tüüpiline) | 290 W |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 0 – 1549.4 mm (0 – 61") |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektsiooni kaugus | 1 – 8 m |
| PC heli sisend | Yes |
| Paigutus | Ceiling |
| Projektori loomulik eraldusvõime | WUXGA (1920×1200) |
Seotud tooted
-

Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-06
● Laos (1)9,34 € -
Väljamüüdud 
Juhtmevaba Bluetooth kõlar EarFun UBOOM X
● Laost otsas116,26 € -
Väljamüüdud 
Logitech kõlarid must 980-000029
● Laost otsas11,10 € -
Väljamüüdud 
Trust kõlarid 10W 16697
● Laost otsas15,20 € -
Väljamüüdud 
Neomounts kõlarikinnitus must SPEAKER-W100BLACK
● Laost otsas11,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-02
● Laost otsas10,30 €