Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Nitro 15.6″ sülearvuti Core i7 16GB 512GB RTX 4050 must
1 038,00 €
Tarne
Nitro | ANV15-51 | Intel® Core™ i7 | i7-13620H | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Black | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 4050 | 6 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language US International | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.11 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NH.QNBEL.002 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 135 W |
| Laius | 362.3 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 2.11 kg |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 57 Wh |
| Aku tööiga (max) | 6.5 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.232 |
| Ühik arvutatud maht | 0.010075/0.0119 |
| Üksuse kasti laius | 0.31 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Obsidian Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 239.9 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 26.9 mm |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 4 |
| Mudeli nimi | ANV15-51 |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | i7-13620H |
| Paki kaal | 3.2 kg |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Nitro |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.9 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 2 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 € -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 €