Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer H6830BD projektor 4000 luumenit
697,00 €
Tarne
Brightness 4000 ANSI lumens | Smart projector Yes | Screen size compatibility 50 – 300 ” | Projection technology DLP | Projector native resolution UHD 4K (3840×2160) | Contrast ratio (typical) 10000:1 | Native aspect ratio 16:9 | Number of colours 1.07 billion colours | Keystone correction, horizontal -40 – 40 ° | Keystone correction, vertical -40 – 40 ° | Light source type LED | Service life of light source 10000 h | Focus Manual | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Interactive Yes | Built-in speaker(s) Yes | Market positioning Home cinema | Product type Standard throw projector | Power source AC | Power consumption (typical) 310 W | Weight 2.92 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | MR.JVK11.001 |
| Projector brightness | 4000 ANSI lumens |
| Service life of light source | 10000 h, 5000 h |
| 3D | Yes |
| Full HD | Yes |
| DVI port | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Smart TV | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 120/230 V |
| Laius | 322 mm |
| Kaal | 2.92 kg |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL |
| Vertikaalne skaneerimise vahemik | 24 – 240 Hz |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.24 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01995 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.29 |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | OTP |
| Toetatud kuvasuhted | 4:3 |
| Komposiitvideo sisse | 1 |
| Nutikas projektor | Yes |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Vertikaalne trapetsikorrektsioon | -40 – 40° |
| Toote värv | White |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 10000:1 |
| Sügavus | 225 mm |
| Fookus | Manual |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrgus | 93.8 mm |
| Horisontaalne skaneerimise ulatus | 15 – 100 kHz |
| Horisontaalne trapetsikorrektsioon | -40 – 40° |
| Mudel | H6830BD |
| Interaktiivne | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Standard throw projector |
| Valgusallika tüüp | LED |
| Toiteallikas | AC |
| Müratase (ökonoomne režiim) | 30 dB |
| Turu positsioneerimine | Home cinema |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 310 W |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1270 – 7620 mm (50 – 300") |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Jadaliidese tüüp | RJ-45 |
| Värvide arv | 1.07 billion colours |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektsiooni kaugus | 1 – 9.8 m |
| Projektori loomulik eraldusvõime | UHD 4K (3840×2160) |
Seotud tooted
-

Gembird Bluetooth kõlar LED
● Laos (5)5,48 € -
Väljamüüdud 
Trust kõlarid 10W 16697
● Laost otsas15,20 € -

Blitzwolf BW-VF5 projektori alus
● Laos (39)19,51 € -

Blitzwolf BW-VF4 360° projektori alus
● Laos (42)11,79 € -
Väljamüüdud 
Projektor BlitzWolf BW-VP1 Pro 2800 lm, LCD paneel + LED lamp
● Laost otsas78,46 € -
Väljamüüdud 
Projektor Blitzwolf, BW-V8, 4K, Android OS
● Laost otsas134,96 €