Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer C27 27″ kõik-ühes arvuti Core 5 16GB 512GB
684,00 €
Tarne
27 ” | Resolution 1920 x 1080 pixels | Full HD | CPU Intel | Intel Core 5 | Intel Core 5 | 120U | Memory 16 GB | Internal memory type DDR4-SDRAM | Storage 512 GB | SSD | SSDs 512 GB | M.2 | Model Not available | On-board graphics card Yes | Model Intel® Graphics | Built-in camera Yes | Colour White | OS installed Windows 11 Home | Model C27A-GRPL
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | DQ.BRPEX.007 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Pop-up |
| Megapikslid kokku | 5 MP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Laius (ilma aluseta) | 613.4 mm |
| Laius (alusega) | 613.4 mm |
| Kaal (koos alusega) | 5.7 kg |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 1, 4 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 10.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.06179 |
| Üksuse kasti laius | 0.194 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.685 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.465 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 35° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | MNB |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | White |
| Toote mudeli kood | C27A-GRPL |
| Kuva diagonaal | 68.6 cm (27") |
| Sügavus (alust kasutades) | 365 mm |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 599.1 mm |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | All-in-One PC |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Mikrofon sees | Yes |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 120U |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Mälupesade tüüp | SO-DIMM |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2 |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Paigaldatud salvestusseadmete arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Veefontään lemmikloomadele Petoneer Fresco mini plus
● Laost otsas33,74 € -
Väljamüüdud 
Aku Tattu 22000mAh 22.2V 30C 6S1P LiPo AS150+XT150
● Laost otsas396,75 € -
Väljamüüdud 
Nutikas laser koera/kassi mängimiseks Petoneer Smart Dot
● Laost otsas25,61 € -

20 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Insta360 Ace Pro 2) PKT18
● Laos (2)12,20 € -

Superfire X30 pealamp, 340 lm, USB, 5 režiimi, 130 m
● Laos (221)10,57 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 €