Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire Go 17 sülearvuti Core 3 16GB 512GB hall
506,00 € Algne hind oli: 506,00 €.450,00 €Current price is: 450,00 €.
Tarne
Aspire | Go 17 | Intel Core 3 | N355 | 17.3 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | LPDDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language US International | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.04 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.J45EL.003 |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 402.1 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 2.04 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| Aku tööiga (max) | 7 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0118758 |
| Üksuse kasti laius | 0.071 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.531 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.315 |
| Proovitarkvara | 1 month trial for new Microsoft 365 customers |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Steel Gray |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 258.5 mm |
| Kuva diagonaal | 43.9 cm (17.3") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 21.4 mm |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Mudel | AG17-31P-302C |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | Go 17 |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 316 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Protsessori perekond | Intel Core 3 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Pakendi laius | 528 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | N355 |
| Paki kaal | 2.94 kg |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 3.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mälu vormitegur | On-board |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -
Väljamüüdud 
Gembird sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-01
● Laost otsas12,82 €