Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire Go 15 sülearvuti Ryzen 7 32GB 1TB hõbedane
710,00 €
Tarne
Aspire | Go 15 | AMD Ryzen™ 7 | 7735HS | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Silver | RAM 32 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 680M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language US International | OS installed Windows 11 Home
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.J4MEL.001 |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | No |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 362.9 mm |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| Aku tööiga (max) | 8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01028 |
| Üksuse kasti laius | 0.065 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.51 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Pure Silver |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Silver |
| Sügavus | 237.5 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Protsessori sagedus | 3.2 GHz |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Mudel | AG15-41P-R708 |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 3 |
| Mudeli nimi | Go 15 |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| LED taustavalgus | Yes |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 7735HS |
| Paki kaal | 2.82 kg |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 680M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.75 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus NSLS085BLACK 10-17 tolli
● Laost otsas25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 €