Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire Go 15 sülearvuti Core i7 16GB 512GB terashall
586,00 €
Tarne
Aspire | Go 15 | Intel® Core™ i7 | i7-1255U | 15.3 ” | 1920 x 1200 pixels | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel Iris Xe Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.7 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.J4DEL.003 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Laius | 344.2 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.7 kg |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB laadimispinge | 5 V |
| USB laadimisvool | 3 A |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01018/0.01085 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.31 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Steel Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 243.4 mm |
| Kuva diagonaal | 38.9 cm (15.3") |
| Esikaamera | Yes |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus (ees) | 1.3 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.99 cm |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | Go 15 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | i7-1255U |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Graafikakaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.7 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.7 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus 10-15 tolli NSLS075BLACK
● Laost otsas16,70 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €. -

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €.