Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire C24 23.8″ kõik-ühes arvuti Core 5 16GB 512GB
649,00 € Algne hind oli: 649,00 €.572,00 €Current price is: 572,00 €.
Tarne
Family Aspire | 23.8 ” | Resolution 1920 x 1080 pixels | Full HD | CPU Intel | Intel Core 5 | Intel Core 5 | 120U | Memory 16 GB | Internal memory type DDR4-SDRAM | Storage 512 GB | SSD | SSDs 512 GB | Model Not available | On-board graphics card Yes | Model Intel® Graphics | Built-in speaker(s) Yes | Built-in microphone Yes | Built-in camera Yes | Colour White | OS installed Windows 11 Home | Model C24A-GRPL
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | DQ.BRNEX.005 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Laius (alusega) | 540 mm |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 4 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.15 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04887 |
| Üksuse kasti laius | 0.186 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.604 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.435 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kategooria kood | MNB |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | White |
| Toote mudeli kood | C24A-GRPL |
| Kuva diagonaal | 60.5 cm (23.8") |
| Lauaarvuti perekonnanimi | Aspire |
| Sügavus (alust kasutades) | 322.9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 567.8 mm |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| HD tüüp | Full HD |
| Jõudluspõhine baassagedus | 1.4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | All-in-One PC |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | 120U |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel Graphics |
| Efektiivne südamiku baassagedus | 0.9 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | Intel Core (Series 1) |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 5 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
Seotud tooted
-

Baseus tahvelarvuti hoidja auto peatoe jaoks (must)
● Laos (468)4,07 € -
Väljamüüdud 
Akrüülalust / fototaust Puluz PU5330B 30cm (must)
● Laost otsas3,66 € -

Nutikas pistik WiFi Gosund SP112 2xUSB, 16A, Tuya
● Laos (943)10,98 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 € -

Asendustooted + Süstal + pump Petoneer (3 tk)
● Laos (203)8,94 € -

Baseus Steel Cannon Clamp Holder ventilatsioonivõre jaoks (must)
● Laos (291)5,53 €