Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire A17 17.3″ sülearvuti Core i5 16GB 1TB hall
691,00 €
Tarne
Aspire | A17 | Intel® Core™ i5 | i5-1334U | 17.3 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | LPDDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel Iris Xe Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Keyboard language English | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.09 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.KZVEL.001 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Processor socket | FCBGA1744 |
| ECC | No |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| HDCP | Yes |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Laius | 402.1 |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 2.09 kg |
| USB4 Gen 2x2 portide arve | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.21 |
| Ühik arvutatud maht | 0.012096 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.32 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Ristmik | 100 °C |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1000 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 256.5 |
| Kuva diagonaal | 43.9 cm (17.3") |
| Esikaamera | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1000 |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 17.99 |
| Pardal oleva graafikakaardi DirectX versioon | 12.1 |
| Protsessori sagedus | 1.3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mudel | A17-51M-50VT |
| Mudeli nimi | A17 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Mobiilsidevõrgu loomine | Not supported |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Sisseehitatud graafikakaardi 4K tugi | Yes |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Pardal olev graafikakaart OpenGL versioon | 4.6 |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud graafikakaart 8K tugi | Yes |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel Iris Xe Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| PCI Expressi radade maksimaalne arv | 20 |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,70 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 €