Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Acer Aspire 16 sülearvuti Core i5 16GB 512GB hõbedane
499,00 €
Tarne
Aspire | AL16-52P | Intel® Core™ i5 | i5-1334U | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel Iris Xe Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language US International | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.7 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | NX.J2SEL.001 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 357.6 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.7 kg |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 58 Wh |
| USB laadimispinge | 5,9,15,20 V |
| USB laadimisvool | 3.25 A |
| Aku tööiga (max) | 8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.85 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01008 |
| Üksuse kasti laius | 0.31 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Proovitarkvara | 1 month trial for new Microsoft 365 customers. 3 months Gamepass. |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Värvi nimi | Pure Silver |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 247.8 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | ComfyView |
| SSD liides | PCI Express 3.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus | 18.9 mm |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Klaviatuuri keel | US International |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | AL16-52P |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Paki kaal | 2.88 kg |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Aspire |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Graafikakaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €. -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,70 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €.